DIRECTIE

Wietse Nieuwenhuis

WIETSE NIEUWENHUIS

Algemeen directeur

+31 (0)6 23 01 36 98

wietse@tisg.nl

Erik Molenschot

ERIK MOLENSCHOT

Inkoop directeur

+31 (0)6 51 62 53 69

erik@tisg.nl

Media
Bedrijfskleding
Jan Voerman

JAN VOERMAN

Managing Director

+31 (0)6 53 32 85 08

j.voerman@tisg.nl

Flexibele Arbeid

SENIOR INKOPER / ACCOUNTMANAGER

Sonja Kolk

SONJA KOLK

Senior inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 13 57 01 53

sonja@tisg.nl

Additieven enkelvoudig - Lecithine
Thermoform
Vouwkarton
Folie
Wikkelfolie
Verpakkingen divers
Kokers
Glas
Anke Marije Pompstra

ANKE MARIJE POMPSTRA

Inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 14 94 44 19

anke@tisg.nl

Additieven samengesteld
Ei-producten
Kruiden/Specerijen & Zout
Gist
Fondant
Groenten & Fruit
Spijzen
Gelei
Schoonmaak, toebehoren & PBM's
Lease
Kopiëren en printen
Jan Jansen

JAN JANSEN

Senior inkoper /  Accountmanager

+31 (0)6 27 20 28 75

jan@tisg.nl

Chocolade / Compounds
Olie / Vet / Margarine
Batters / Crumbs / Kleurstoffen
Kokos
Zuivel
Cereals
Azijn
Golfkarton
TD Materialen
Poolpallets
Sjors van Rooijen

SJORS VAN ROOIJEN

Senior inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 53 95 56 74

sjors@tisg.nl

Bloem / Meel
Suiker
Zuidvruchten
Spuitgiet / Blowmolding
Caps

PETER VAN DER HEIJDEN

Senior inkoper

+31 (0)6 51 33 64 00

peter@tisg.nl.nl

Gereedproducten
Lossingsmiddelen

INKOPER / ACCOUNTMANAGER

Roelof Strikwerda

ROELOF STRIKWERDA

Inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 20 45 36 12

roelof@tisg.nl

Zetmeel
Noten / Zaden
Sauzen
Zoetmiddelen & Stropen
Vlees, Vis & Gevogelte
Decoratie
Reststromen
Industriegassen
Kantoorartikelen
Energie
Koffie-automaten
Afval
EHBO / BHV
Elske Galema

ELSKE GALEMA

Inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 23 61 51 78

elske@tisg.nl

Grossier Food
Logistiek
Intern Transport
Brandstof
Afke van der Werff

AFKE VAN DER WERFF

Sales Manager / Inkoper

+31 (0)6 20 16 67 89

afke@tisg.nl

Flexibele arbeid

JUNIOR INKOPER

Thomas Abbink

THOMAS ABBINK

Junior inkoper

+31 (0)6 36 17 91 32

thomas@tisg.nl

Ondersteunend aan Sjors van Rooijen en
Anke Marije Pompstra
Facilitaire materialen
Plaagdiermanagement
Telefonie
Cindy Boot Ozkohen

CINDY BOOT - OZKOHEN

Junior inkoper

+31 (0)6 33 70 89 24

cindy@tisg.nl

Ondersteunend aan Jan Jansen en Sonja Kolk
Aroma's
Kleurstoffen
Labanalyses
Leonie Te Wierike

LEONIE TE WIERIKE

Junior inkoper

+31 (0)85 21 00 172

leonie@tisg.nl

Ondersteunend aan Jan Jansen en Sonja Kolk
Marieke Wolff

MARIEKE WOLFF

Assistent inkoper

+31 (0)85 21 00 172

marieke@tisg.nl

Ondersteunend aan Sjors van Rooijen en
Anke Marije Pompstra

BUSINESS SUPPORT

Henk Jan van Binsbergen

HENK JAN VAN BINSBERGEN

Business Support medewerker

+31 (0)85 21 00 172

henkjan@tisg.nl

STAF MEDEWERKERS

Nynke Verhallen

NYNKE VERHALLEN

Management assistent

+31 (0)6 42 60 34 51

nynke@tisg.nl

Hiltsje Hoekstra

HILTSJE HOEKSTRA

Commercieel administratief medewerker

+31 (0)85 21 00 172

hiltsje@tisg.nl

Martine van der Pal

MARTINE VAN DER PAL

Business Controller

+31 (0)85 21 00 172

martine@tisg.nl