DIRECTIE

Wietse Nieuwenhuis

WIETSE NIEUWENHUIS

Algemeen directeur

+31 (0)6 23 01 36 98

wietse@tisg.nl

Erik Molenschot

ERIK MOLENSCHOT

Inkoop directeur

+31 (0)6 51 62 53 69

erik@tisg.nl

Media
Jan Voerman

JAN VOERMAN

Managing Director

+31 (0)6 53 32 85 08

j.voerman@tisg.nl

Flexibele Arbeid

SENIOR INKOPER / ACCOUNTMANAGER

Sjors van Rooijen

SJORS VAN ROOIJEN

Senior inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 53 95 56 74

sjors@tisg.nl

Bloem / Meel
Suiker
Zuidvruchten
Spuitgiet / Blowmolding/ Thermoform
Caps
Anke Marije Pompstra

ANKE MARIJE POMPSTRA

Inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 14 94 44 19

anke@tisg.nl

Ei-producten
Fondant
Groenten & Fruit
Spijzen
Gelei
Disposables karton/papier/kunststof
(Folie) Zakken
Schoonmaakdiensten en toebehoren
Lease
Jan Jansen

JAN JANSEN

Senior inkoper /  Accountmanager

+31 (0)6 27 20 28 75

jan@tisg.nl

Chocolade / Compounds
Olie / Vet / Margarine
Kokos
Zuivel
Azijn
Vouwkarton
Folie
Golfkarton

PETER VAN DER HEIJDEN

Senior inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 51 33 64 00

peter@tisg.nl

Gereedproducten
Lossingsmiddelen

ANNELOES DEGEN

Senior inkoper

+31 (0)6 21 38 10 58

anneloes@tisg.nl

Samengestelde Additieven
Gist
Kruiden & Specerijen
Batters & Crumbs
Cereals
(Aanlijm) etiketten

INKOPER / ACCOUNTMANAGER

Roelof Strikwerda

ROELOF STRIKWERDA

Inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 20 45 36 12

roelof@tisg.nl

Zetmeel
Noten / Zaden
Zoetmiddelen & Stropen
Reststromen
Industriegassen
Energie
Afval
Cindy Boot Ozkohen

CINDY BOOT - OZKOHEN

Inkoper/ Accountmanager

+31 (0)6 33 70 89 24

cindy@tisg.nl

Lecithine
Aroma's & Kleurstoffen
Honing
Cadeau artikelen
Bedrijfskleding
Disposables, PBM's en Schoeisel
Labanalyses
Kopieer/Printen
Elske Galema

ELSKE GALEMA

Inkoper / Accountmanager

+31 (0)6 23 61 51 78

elske@tisg.nl

Grossier Food
Logistiek
Intern Transport
Afke van der Werff

AFKE VAN DER WERFF

Sales Manager / Inkoper

+31 (0)6 20 16 67 89

afke@tisg.nl

Flexibele arbeid

JUNIOR INKOPER

Thomas Abbink

THOMAS ABBINK

Junior inkoper

+31 (0)6 36 17 91 32

thomas@tisg.nl

Ondersteunend aan Jan Jansen
Sauzen
Vlees, Vis & Gevogelte
Decoratie
Lijmen
Verbruiksmateriaal logistiek & Tape
Brandstof
Facilitaire materialen
TD materialen
Plaagdiermanagement
Koffie-automaten
Pakketverzending
Telefonie
EHBO/BHV
Poolpallets
Leonie Te Wierike

LEONIE TE WIERIKE

Junior inkoper

+31 (0)85 21 00 172

leonie@tisg.nl

Ondersteunend aan Jan Jansen.
Kantoorartikelen

RIANNE SLOOT

Junior inkoper

+31 (0)85-2100172

rianne@tisg.nl

Ondersteunend aan Jan Jansen.
Marieke Wolff

MARIEKE WOLFF

Assistent inkoper

+31 (0)85 21 00 172

marieke@tisg.nl

Ondersteunend aan Sjors van Rooijen en
Anke Marije Pompstra

STAF MEDEWERKERS

Nynke Verhallen

NYNKE VERHALLEN

Management assistent

+31 (0)6 42 60 34 51

nynke@tisg.nl

Hiltsje Hoekstra

HILTSJE HOEKSTRA

Commercieel administratief medewerker

+31 (0)85 21 00 172

hiltsje@tisg.nl

Henk Jan van Binsbergen

HENK JAN VAN BINSBERGEN

Business Support medewerker

+31 (0)85 21 00 172

henkjan@tisg.nl