Onze mensen

Wietse Nieuwenhuis
(Algemeen directeur)
E wietse@tisg.nl
M +31 (0)6 23 01 36 98
"Alleen kun je niets, je moet het samen doen!"
Mijn specialiteit
Wietse is algemeen verantwoordelijk voor de totale bedrijfsvoering van Inbak. "Mijn stijl is om theorie, strategie en visie terug te brengen naar de dagelijkse praktijk. Als partner streven we naar business alignement op alle niveaus".
Grondstoffen
Zuidvruchten
Erik Molenschot
(inkoop directeur)
E erik@tisg.nl
M +31 (0)6 51 62 53 69
"Als je doet wat je altijd deed, dan krijg je wat je altijd kreeg"
Mijn specialiteit
Erik is eindverantwoordelijk voor alle inkoopactiviteiten binnen Inbak. "Mijn stip op de horizon is de meest professionele en innovatieve inkooporganisatie van Nederland waarbij resultaat en continuÔteit voor de klant leidend zijn."
Diensten
Bedrijfskleding
Uitzendkrachten
Media
Verzekeringen
Peter van der Heijden
(Senior Inkoper/Accountmanager)
E peter@inbak.nl
M +31 (0)6 51 33 64 00
Mijn specialiteit
Peter is het aanspreekpunt voor al onze TINK-bakkers. Naast specialisme in grondstoffen heeft Peter expertise op juridisch en financieel vlak.
Grondstoffen
Gereedproduct
Lossingsmiddelen
Grossier (food)
Diensten
Grossier (npr)
Patrick de Groot
(Senior inkoper/Accountmanager)
E patrick@inbak.nl
M +31 (0)6 51 46 99 21
"Elke business case heeft zijn eigen optimale kosten"
Mijn specialiteit
Patrick heeft veel ervaring op het gebied van een grote variŽteit aan inkooponderwerpen. Van product gerelateerde goederen, niet product gerelateerde goederen tot diensten. Tevens heeft Patrick een brede ervaring op het gebied van verpakkingsontwikkeling en Ėtechnieken.
Grondstoffen
Bloem/Meel
Gist
Noten & Zaden
Spijzen
Verpakkingen
High barrier folie
Golfkarton
Diensten
Energie
Machines
Jan Jansen
(Senior inkoopmanager Verpakkingen/Accountmanager)
E jan@inbak.nl
M +31 (0)6 27 20 28 75
Mijn specialiteit
Jan heeft veel kennis en ervaring op het gebied van grondstoffen en verpakkingen. Als inkoopmanager verpakkingen is hij het eerste aanspreekpunt en beheert hij de diverse inkooptrajecten voor deze groep.
Grondstoffen
Chocolade/Compounds
Aroma's
Batters/Crumbs
Kleurstoffen
Verpakkingen
Thermoform
folie (on)bedrukt
Ineke Verschuuren
(Senior Inkoper/Accountmanager)
E ineke@inbak.nl
T +31 (0)85 21 00 172
M +31 (0)6 23 62 27 29
"Wie met twee benen op de grond blijft staan, komt geen stap vooruit."
Mijn specialiteit
Ineke is een expert op het gebied van suiker, glucose, stropen en fondant. Daarnaast is ze actief op het gebied van verpakkingen
Grondstoffen
Additieven enkelvoudig
Suiker/Stroop
Zuivel
Verpakkingen
Spuitgiet
Anke Marije Pompstra
(Inkoper/Accountmanager)
E anke@inbak.nl
T +31 (0)85 21 00 172
M +31 (0)6 14 94 44 19
"Het belangrijkste in communicatie is te horen wat er niet wordt gezegd"
Mijn specialiteit
Als inkoper beheert Anke diverse onderwerpen binnen onze inkoopgroepen Grondstoffen als ook Diensten.
Grondstoffen
ei-produkten
Kruiden & Specerijen
Zout
Groente/Fruit
Vlees/Vis/Gevogelte
Kaas
Decoratie
Gelei
Diensten
Schoonmaak/PBM
Facilitaire materialen
Lease
Lab-analyses
Beveiliging
Wietze Zwerver
(Inkoper)
E w.zwerver@inbak.nl
T +31 (0)85 21 00 172
M +31 (0)6 55 22 30 53
"Als je je dromen waarmaakt kom je dichter bij je doel"
Mijn specialiteit
In de categoriŽn verpakkingen en diensten is Wietze verantwoordelijk voor een divers aantal inkoopgroepen
Verpakkingen
Etiketten
Wikkelfolie
Lijm
Tape
Disposables
(folie)zakken
Verbruiksmaterialen (logistiek)
Diensten
Diervoeder
Afvalverwerking
Valerie van den Berg
(Junior inkoper)
E valerie@inbak.nl
T +31 (0)85 21 00 172
M +31 (0)6 10 01 37 36
"Work hard. Have fun. Make a difference"
Mijn specialiteit
Als junior inkoper is Valerie verantwoordelijk voor haar eigen inkoop-categorie en daarnaast ondersteunt ze de inkopers waar mogelijk bij overige groepen.
Diensten
Kantoorartikelen
Tim Klamer
(Junior inkoper)
E tim@inbak.nl
T +31 (0)85 21 00 172
"Alles wat je aandacht geeft groeit"
Mijn specialiteit
Als junior inkoper ondersteunt Tim de inkopers waar mogelijk. U kunt hem bij de diverse inkoopgroepen tegenkomen.
Paul Kuitert
(Manager Back-office)
E paul@inbak.nl
T +31 (0)85 21 00 172
M +31 (0)6 42 77 71 77
"TEAM (Together Everyone Achieves More)"
Mijn specialiteit
Paul houdt zich binnen Inbak bezig met het (door)ontwikkelen van IDIL en iedereen kan met vragen hierover bij hem terecht. Ook is hij verantwoordelijk voor de implementatie van nieuwe deelnemers.
Pytsje van der Heide
(Commercieel medewerker binnendienst)
E pytsje@inbak.nl
T +31 (0)85 21 00 172
"Het kan altijd beter!"
Mijn specialiteit
Pytsje is verantwoordelijk voor het contractmanagement en het onderhouden en bijhouden van IDIL. Ook voor algemene vragen kunt u bij haar terecht.
Cindy Ozkohen
(Commercieel medewerker binnendienst)
E cindy@inbak.nl
T +31 (0)85 21 00 172
"Als je doet wat je leuk vindt, hoef je nooit te werken"
Mijn specialiteit
Cindy is verantwoordelijk voor het contractmanagement en het onderhouden en bijhouden van IDIL. Ook voor algemene vragen kunt u bij haar terecht.
Martine van der Pal-Muurling
(Business Controller)
E martine@tisg.nl
M +31 (0)6 499 85 182
"Hijs samen de zeilen en zoek steeds naar de juiste koers om mijlen te maken"
Mijn specialiteit
Martine is als Business Controller verantwoordelijk voor de ondersteuning van de Triple I Sourcing Group in het maken van rapportages, begrotingen en de verbetering van operationele processen en controles.
Nynke Verhallen
(Management assistent)
E nynke@tisg.nl
M +31 (0)6 426 03 451
"Nothing will work unless you do"
Mijn specialiteit
Als management assistent ondersteunt Nynke de directie bij de uitvoering van haar werkzaamheden ten behoeve van een efficiŽnte bedrijfsvoering.